Lt   lv   en   ru

Apie mus

UAB Riela įkurta 1992 metais, ir tapo oficialiuoju Ispanijos Viscofan Vokietijos Naturin ir Van Hees dešrų apvalkalų ir priedų mėsos pramonei atstovu Lietuvoje. Ir dabar įmonė siūlo dirbtinius ir natūralius apvalkalus bei priedus ir prieskonius dešrų ir mėsos gaminių gamybai.

Nuo 2006 metų Riela turi dukterines įmones Riela Servisas ir Riela Latvija. Įmonė Riela Servisas veikia maisto pramonės ir pakavimo įrenginių srityje ir yra oficialus Ispanijos Ulma packaging, Vokietijos Vemag, Inotec, Alco-food, Poly-clip ir Danijos Fomaco bei Dansensor įrenginių atstovas Lietuvoje. Visos Rielos grupės įmonės bendradarbiauja su maisto ir ypač mėsos pramonės įmonėmis. UAB Riela yra Lietuvos mėsos perdirbėjų asociacijos narė.

Riela įmonių grupė itin atsakingai žiūri į kokybę ir klientams siūlo tik tinkamai veikiančius sprendimus. Be to, klientus aptarnauja darbuotojai, kurie yra baigę specialius kursus atstovaujamose įmonėse bei nuolat tobulinasi seminaruose, konferencijose ir tarptautinėse parodose.